Hakkımızda

Chat25.NET Hakkında

Web sitemiz 2010 yılında kayıt altına alınıp uzun bir süre kullanıcılarına, Chat, Chat Odaları, Chat Sohbet, Mobil Chat, Bedava Chat hizmeti sağlamıştır. 2014 yılından sonra yayın hayatına devam etmemiştir. 2021 yılının ilk aylarında tekrardan yayın hayatına devam etme kararı alan web sitemiz kullanıcılarına yeniden Chat ve Chat Odaları hizmeti sağlamaya devam etmiştir.

Diğer Sohbet sitelerinden daha farklı inşaa edilip olup ücretsiz chat yapılabilen chat sohbet sitesi olan Chat25.NET Kullanıcılarına hem mobil hemde masaüstü Chat imkanı sağlamayı kendisine hedef edinmiştir. Diğer Platformlardaki gibi Kayıt Ol, Üye Ol, veya Ücret’e tabi olan Chat siteleri gibi değilde tamamen kullanıcılarının daha rahat sohbet edebilmesi için yayın hayatına ilkeli şekilde devam etmektedir.

Seviyeli Chat Odalarında Türkiyenin tüm bölgelerinden İl ve İlçelerinden kullanıcısı olan Chat25.NET Bay Bayan Tüm herkesin Uğrak Chat mekanı olmayı başaran Türkiyenin ilk ve Tek Chat Sohbet Sunucusudur. Hem Web Chat, hemde IRC Chat hizmeti sağlayan Chat25.NET Kullanıcılarının isteklerini taleplerini göz önünde bulundurarak tüm teknolojik imkanları seferber ederek en nezih Chat odaları olma hedefini yakalayan Türkiyenin nadir Chat sitesidir.