İstanbul Chat Odaları

İstanbul Chat Odaları

İstanbul Chat Odaları

Boş zamanlarınızda vakit geçirmek, yeni kişilerle tanışmak, günün yorgunluğunu atarken tanıştığınız kişilerle ortak konularda buluşmak yaşantınıza renk katacaktadır. Nerede bile yaşadığını bilmediğiniz, yolda karşılaşsanız dahi tanımayacağınız sohbet odalarında buluşup görüşebildiğiniz kişilerin gizemidir sizi çoğu zaman büyüleyen. Anlatırsınız sıkıntılarınızı dinler sizi, ya da dinleme sırası sizdedir, o moral verir, akıl verir çözüm arar ve vaktin nasıl da geçtiğini anlamazsınız. Sohbet siteleri ilk dönemde suiistimal edilmeye müsait siteler olarak çoğu bireyi geri adım attırmış olsa da son dönemlerde toplum içinde dışlandıkları gibi sohbet sitelerinde de dışlanarak barınmalarına izin verilmemektedir.

Artık sohbet siteleri her yaşta kişinin rahatlıkla girip yeni dostluklar kurduğu ve karşılıklı bu durumdan haz aldıkları ortamlara dönüşmüştür. Günlük sıkıntılarınızı paylaşabilir, ailevi sorunlarınızı anlatabilir, özel problemlerinize çözüm arayabilirsiniz. Ya da spor, müzik, seyahat, sinema gibi daha pek çok konuda sohbet odalarından birini seçerek genelde ortak konularda buluşarak güzel bir zaman geçirebilirsiniz. Belki çoğu zaman kendinize bile itiraf edemediğiniz bir konuyu anlatıp rahatlayabilir, alacağınız destekle moral bulabilirsiniz. İster kameralı odalarda karşılıklı birbirinizi görerek konuşabilir veya sadece yazışabilirsiniz.

Bir diğer dikkat edeceğiniz husus Dil, Din, Irk ayrımı yapmamak ve siyasi konuşmalarda bulunmamanızdır. Chat’in amacı güzel arkadaşlıklar ve diyaloglar kurmaktır.

Böyle olması durumunda olumlu amaçlarla kurulan iyi niyetli sohbet siteleri çoğu zaman olumlu sonuçlanmakta, iş ortaklıkları, evlilik gibi birlikteliklere zemin de hazırlamaktadır Sohbet sitelerindeki seçeceğiniz odalarda size pozitif enerji veren ya da çok antipatik gelen kişiler de olabilmektedir. Olumsuz enerji aldığınız kişilerle görüşmeye devam etmek zorunda değilsiniz. Üstelik bu konuda sizi hiç kimse sorgulayamaz. Kötü amaçlı kullanılmadığı sürece, sohbet siteleri insanın tabiatında olan güvenme ihtiyacını, sevilme sığınma ihtiyacındaki eksiklikleri doldurur.

Çoğu kişi normal yaşamında telaşı ve yapması gereken, bitirmesi gereken çok sayıda sorumlulukları bulunması nedeni ile asosyal görünür ve arkadaşlıklara zaman ve ortam yaratmaz. Ya da çok sıkılgan, utangaç olduğu için normal olarak yüz yüze iletişimden kaçınır. Bu tip durumlarda sohbet siteleri ideal ortamlar olup, arkadaşlık eksikliğini, dertleşmek ihtiyacını karşılayarak büyük bir boşluğu doldurmaktadır. Bu güne kadar hiç sohbet sitelerini ziyaret etmediyseniz denemeli, yeni dostluklar geliştirmelisiniz.

İstanbul Mobil Chat Odaları

Gelişen teknoloji ile artık herkezin faydalana bildiği tekonolojik cihazlar ile İstanbul’un popiler sanal eğlence dünyası eğlence dolu odalarımıza üyeliksiz ücretsiz ve telefon bilgisayarlarınız ile katıla bilirsiniz kendinize yeni arkadaşlar edine bilirsiniz anlık bay bayanlar ile mesajlaşa bileceğiniz bu sayfada çevrim içi bay bayan kullancılar sizleri bekliyor elit kaliteli seviyeli güvenli sohbet odalarımızda sayısız aktiviteyi aynı anda gerçekleştire bileceksiniz. istanbul ağırlıklı kullanıcıların bulunduğu bu odalarda aynı zamanda diğer değişik ilerden ülkelerden katılan yurtaşlarımız bulunmaktadır. akılı cihazlar için uygulamamız bulunmaktadır chat sayfasından uygulama indire bilirsiniz. sohbet uygulamısını yanlız android cihazlara kura bilirsiniz. isterseniz android uygulama indirmeden direk canlı sohbet odamıza katilin

Seviyeli sohbet sayfamızda her gün sayısız kişi arkadaş olmakta ve tanışmakta elit bay bayanların tercih ettiği bu eğlence sayfasında teknolojin bizlere sundugu özeliklerden sizlerde yararlana bilirsiniz internet erişimi olan tüm cihazlar ile chat odamıza katıla bilirsiniz tüm yaş gruplarına özel odalar bulunmaktadır. çeşitli odalar bulunmaktadır yarışma, oyun kelime, özlem, duygu, avrupa, oxm, islamioyun gibi sayısız şehirlere özel odalar bulunmakta bu odalara 16 yaş üstü internet kullanıcıları katıla bilir sohbet odalarımıza 16 yaş altı bireylerin katılmasını doğru bulmuyoruz 16 yaş altında kullanıcıların sohbet, chat odalarına katılması kesinlikle yasak olup tespit edilen kullancılar sayfamızdan uzaklaştrılcaktır. .

Yetişkin insanların kendilerine arkadaş edine bileceği bu seviyeli elit bay bayanların bulunduğu bu odalarda her an çevrim içi bay bayanlar bulunmaktadır bu bireyler ile hızlı anlık mesajlaşa bileceğinizi belirtmek isteriz sohbet odalarımızda %99 güvenlik bulunmaktadır kişisel verilerinizi paylaşmadığınız taktirde sizlerin özel bilğileri görünmicektir ve aynı zamanda 3 şahıslar özelde yaptığınız yazışmaları görmeleri imkansız hale getirilmiştir md5 teknolojisi ile şifreleme metodu kullanılmıştır. sitemizde yasa dışı faliyetlere izin verilmemektedir küfür argo cinsel içerikli konuların global odalarda yapılması kesinlikle yasak olduğunu belirtmek isteriz. rahatsız olduğunuz durumlari yöneticilerimize çekinmeden bildiriniz /j help yaparak anlık yöneticilerimiz ile iletişme geçe bilirsiniz sizleri rahatsız eden tehdit eden kişileri bizlere bildirmekten çekinmeyiniz.

İstanbul Web Chat Odaları

Chat ya da Herkesin bildigi diger adı Sohbet, insanların zaman zaman web aracılığıyla bağlandıkları ve Sohbet Odaları içinde yeni ortamlar (arkadaşlıklar) edinmek için Muhabbet ettikleri bir IRC platformdur.Aynı zamanda insanlar için en gelişmiş bir iletişim aracı olarak kullanılmaktadır.Ve kuruldugu günden buyana Popülerliğini koruyup devam etmektedir.

 

insanlar şimdi kendisini güende ve huzurlu hiisedeceği bir ortamda bulunmak istiyor, bulunduğu ortam çerçevesi farklı bilgiler ve deneyimler katmak istiyor.İnternete giriş yaparak herkes gibi onlar da bilgi edinmek ve edindikleri bilgileri başkalarına aktarmak istiyorlar.Sosyal medya ortamlar’ında yaşanan sorunlardan dolayı insanların korkması Facebook, Twitter gibi sosyal ağ paylaşımlarını kullanılması azalması nedeniyle artık dahada çok anlık konuşma sağlıyabilecekleri sosyal platformaları seçiminde bulunuyorlar.Eğer sizlerde yaşanan olaylardan korkan çekinen insanlardan biri iseniz yapmanız gereken çok basit.Hemen sitemize girerek kendinize güzel bir yer bulmak olmalı.

 

Bu yüzden Hayatı akışına bıraktığınız bir Sohbet dahilinde arkadaşlar kurmanız sizin için her zaman en iyisidir, denilebilir.Sizin için Kurdugumuz Sitemiz Hayatı akışına bıraktığınız bir muhabbet kapsamında yeni dostluklar edinmek için en iyi imkanları sunuyor.istediğiniz kullanıcı ile konuşma, istediğiniz kullanıcı ile samimi arkadaşlık kurmanız ya da güvendiğiniz kullanıcıları seçerek onlarla konuşma imkanını sadece sin kendiniz belirliyorsunuz.Bu söylediklerimize bakılıncada güvenilir kişilerle Chat yapma ve dostluk kurma imkanı buluyorsunuz.

 

Artık sizlerde Geride Kalmayın gelişen teknolujiye ayak uydurun.Sizlerde Basit bilinmeyen sosyal ağ yerine bilindik yerlere girerek herkesin bildiği kullanıcılarla takılın.Böylece önemli bilgilerinizi paylaşmadan ve bu durumda da güvendiğiniz arkadaşlarınıza söyleme imkanını bulabilirsiniz

İstanbul mIRC Chat Odaları

mIRC, sohbet programlarının atası olarak kabul edilebilecek, IRC sunucularına bağlanıp sohbet etmeyi sağlayan bir istemci programdır. Khaled Mardam-Bey tarafından geliştirilmiştir. mIRC IRC Sohbet sunucularına girmeye yarayan öncü bir masaüstü programdır.

iStanbul Sohbet odalarının Türkçe mircini indirerk sohbet odalarına kesintisiz bağlanmak için mirc bağlantısından türkçe mirci indirebilirsiniz. Türkçe mirc sohbet sunucusuna bağlanmak için hiçbir ek ücret gerektirmez.

Sohbet sunucularımıza kesintisiz bağlanmak isterseniz eğer kullanımı kolay türkçe mirci indirip sohbet odalarına daha rahat bir şekilde bağlanabilirsiniz. Türkçe mirc kullanıcılarına fonksiyonel olarak kolay ara yüzü ile kullanımını tamamen kolaylaştırıyor. Türkçe Mirc en iyi Google Chrome`den indirilir.

Sohbet siteleri kullanıcılarına chat yapmanın yanı sıra pek çok etkinliği gerçekleştirebilecekleri platformlar da sunarak zamanlarını eğlenceli geçirmelerini sağlamaktadır. Tamamen türkçe mirc programımızı online ücretsiz bir şekilde indirmek için aşağıda bulunan mirc indir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

İstanbul Chat Odaları Kuralları

İnternet üzerinden sohbet etmeyi tercih ettiğiniz takdirde kendinizi asla yalnız hissetmezsiniz. Hiç tanımadığınız insanlarla anonim olmanın keyfini yaşayarak sohbet edebilirsiniz. Bunu yaparken de kendiniz hakkında hiçbir özel bilgiyi vermek zorunda kalmazsınız. Başka insanlarla sıkıntılarınızı, üzüntülerinizi, beklentilerinizi ve hayallerinizi paylaşabilirsiniz.

İnternet üzerinden sohbet etmek; her ne kadar faydalı bir eylem olsa da kaliteli ve güvenilir bir sohbet sitesini tercih etmelisiniz. Kullanıcılarının güvenliğine önem veren, kendisini sürekli olarak yenileyen ve kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan bir site tercihiniz olmalı! Bu noktada, gönül rahatlığıyla sitemizi tercih edebilirsiniz. Sitemize ait kuralları öğrendikten ve uyguladıktan sonra herhangi bir sıkıntı yaşamadan chat yapabilirsiniz. Aşağıdaki kuralları sohbet odalarına bağlanan herkes koşulsuz olarak kabul etmiş sayılır.

Genel Ahlak Kurallarına Uyunuz

  • Sohbet odalarında daha rahat sohbet edebilmek için lütfen Genel ahlak kurallarına uyunuz. Kurallarımız tüm web sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz için geçerlidir.
  • Web sitemizde diğer kişi/kişileri zor durumda bırakacak Mesaj, İleti gibi genel ahlak kurallarına aykırı davranışlardan kaçınınız.

Sohbet Kurallarına Uygun şekilde davranmak

  • Sohbet odalarında size yapılmasını istemediğiniz hiç bir davranışı bir başka kullanıcıya yapmayınız.
  • Bu şekilde davranan kullanıcıları Operatör’lere veyahut #Operhelp kanalındaki yetkililere bildiriniz.
  • Unutmayınız ki sizlerin daha temiz ve seviyeli sohbet etmeniz için bu kuralların harfiyen geçerli olması gerekmektedir.

Uyarıları dikkate alın

  • Sohbet odalarında verilen tüm uyarıları dikkate alın. Uyarıları dikkate alınmayanlar Günlük/Haftalık/Aylık/ ve süresiz olarak banlanabilirler.
  • Sohbet odalarından banlananların ban açma veya açmama inisiyatifi tamamen yöneticilere aittir.

Tags: , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir